апартхотел русе

ПЕЧЕЛИВШИ УЧАСТНИЦИ:

ТЕЛЕВИЗОРИ
Име обект
1 Десислава Трифонова Митева Кубрат
2 Величка Колева Петрова Тутракан
3 Мирослав Панов Денев Глоджево
4 Айше Хакъ Зикри Исперих
5 Севда Бисерова Аспарухова Борисова
6 Цеца Петрова Маринова Чародейка
7 Ростислава Иванова Ганчева Попово
8 Снежанка Тодорова Иванова Мария Луиза
9 Анелия Иванова Андреева Дружба 1
10 Георги Райков Георгиев База
ВАУЧЕРИ
1 Петя Панева Пенкова Кооп.пазар
2 Светла Димитрова Генова Кооп.пазар
3 Мария Костадинова Кръстева Кооп.пазар
4 Маринела Емилова Железарова Кооп.пазар
5 Камен Панев Пенков Кооп.пазар
6 Мариана Ангелова Топалова Щръклево
7 Даринка Иванова Йосифова Щръклево
8 Стефка Великова Тодорова Щръклево
9 Атанас Маринов Атанасов Щръклево
10 Гергина Данаилова Ангелова Щръклево
11 Надежда Димова Йорданова Щръклево
12 Тотка Барсам Лазарова Вятово
13 Димитрина Тодорова Червенска Вятово
14 Полина Евгениева Станчева Вятово
15 Евгени Събев Ганев Вятово
16 Пламен Иванов Илиев Вятово
17 Асие Селяйдин Хасан Вятово
18 Галина СимеоноваГеоргиева Вятово
19 Георги Петков Георгиев Закрит пазар
20 Ясен Младенов Лазаров Закрит пазар
21 Павел Николаев Шаламанов Закрит пазар
22 Лоренцо Александров Милч0в Закрит пазар
23 Милена Пламенова Георгиева Закрит пазар
24 Красимир Атанасов Петров Закрит пазар
25 Донка Димитрова Йорданова Сливо поле
26 Паулина Милкова Кюркчиева Сливо поле
27 Шефкет Ахмедов Тасимов Сливо поле
28 Зорница Петрова Георгиева Сливо поле
29 Джейлян МюмюноваЮсеинова Сливо поле
30 Бурджу Бедри Басри Сливо поле
31 Красимир Маринов Йорданов Сливо поле
32 Веска Станкова Стоянава Кубрат
33 ЦветомираГеоргиева Йорданова Кубрат
34 Салим Хюсеин Ахмед Кубрат
35 Георги Йорданов Христов Кубрат
36 Фериде Мустафа Хасан Кубрат
37 Марин Костов Димитров Кубрат
38 Харитон Юриев Сергеев Кубрат
39 Росица Цочева Дечева Кубрат
40 Антоанета Дачева Кръстева Съединение
41 Азизе Шукриева Асанова Съединение
42 Красимира Маринова Димитрова Съединение
43 Недка Тодорова Василева Съединение
44 Николай Василев Николаев Съединение
45 Ваня Тодорова Владева Съединение
46 Даниела Стефанова Стоева Съединение
47 Мариана Стоянова Стоянова Съединение
48 Соня Христова Цонева Тутракан
49 Снежана Георгиева Пенчева Тутракан
50 Звезда Стефанова Теодорова Тутракан
51 Владислав Атанасов Върбанов Тутракан
52 Галя Василива Димитрова Тутракан
53 Борислав Захариев Чокоев Тутракан
54 Георги Станиславов Георгиев Тутракан
55 Гюлтен Арифова Бекирова Цар Калоян
56 Пламен Емилов Димков Цар Калоян
57 Айнур Ахмедова Мутиш Цар Калоян
58 Севдие Яхя Ямак Цар Калоян
59 Иван Петров Иванов Цар Калоян
60 Джанан Айридин Бекир Цар Калоян
61 Снежа Минкова Стоилова Цар Калоян
62 Мергюл Ахмедова Гьоджен Цар Калоян
63 Марин Пламенов Илиев Цар Калоян
64 Сузана Красимирова Чавдарова Студентска
65 Пламенка Василева Маринова Студентска
66 Цветозар Стефанов Георгиев Студентска
67 Кирил Ивов Петков Студентска
68 Светослав Теодоров Никифоров Студентска
69 Вергилия Ванева Македонска Студентска
70 Валентина Тодорова Донева Студентска
71 Антония Илиева Кръстева Студентска
72 Марияна Кръстева Николова Здравец
73 Иван Петров Петров Здравец
74 Светла Пенчева Пенкова Здравец
75 Корнелия Тодорова Колева Здравец
76 Маргарита Костова Иванова Здравец
77 Виктория Иванова Трифонова Здравец
78 Анелия Кирилова Димитрова Здравец
79 Божидар Димитров Иванов Здравец
80 Петя ЛюбомироваМаринова Дружба 1
81 Тихомир Тенев Тенев Дружба 1
82 Владимир Пенев Коев Дружба 1
83 Маргарита Николаева Йорданова Дружба 1
84 Виктор Тодоров Иванов Дружба 1
85 Деница Иванова Богданова Дружба 1
86 Гюлтен Хасанова Расимова Две могили
87 Ерма Аспарухова Симеонова Две могили
88 Илия Добрев Добрев Две могили
89 Мая Райкова Попова Две могили
90 Синан Юсеинов Сюлейманов Две могили
91 Ваня Янкова Колева Две могили
92 Радка Илиева Иванова Две могили
93 Гинка Ангелова Иванова Две могили
94 Марийка Ангелова Маринова База
95 Снежана Георгиева Ценкова База
96 Светла Петрова Райкова База
97 Диляна Ясенова Стоянова База
98 Милко Минков Петров База
99 Теодора Георгиева Стефанова База
100 Петя Димитрова Тодорова База
101 Ивайло Ангелов Ангелов База
102 Севгинар Теменужкова Кирилова Чародейка
103 Валентин Любенов Любомиров Чародейка
104 Бисерка Стоянова Стоянова Чародейка
105 Маргарита Любомирова Николова Чародейка
106 Стела Петкова Маринашева Чародейка
107 Галина Кирилова Методиева-Тодорова Чародейка
108 Стефанка Христова Недялкова Чародейка
109 Красимир Драганов Андреев-глухоням Чародейка
110 Ралица Пламенова Илиева Мария Луиза
111 Анелия Стоянова Минчева Мария Луиза
112 Йорданка Тодорова Йорданова Мария Луиза
113 Кибарие Орхан Курдали Мария Луиза
114 Николай Драгомиров Димитров Мария Луиза
115 Мария Димитрова Пенкова Мария Луиза
116 Цанка Цанева Енчева Мария Луиза
117 Димитър Христов Първанов Мария Луиза
118 Лидия Йорданова Кочева Мария Луиза
119 Орхан Фикретов Еминов Глоджево
120 Танер Салимов Генджев Глоджево
121 Мерлин Юсеин Карахафуз Глоджево
122 Ниляй Айдън Паша Глоджево
123 Мелек Фикрет Ал Хамун Глоджево
124 Менуде Исмет Рахиан Глоджево
125 Селиме Хюсеинова Сюлейманова Глоджево
126 Неджля Мурадова Ризова Глоджево
127 Елис Фикретова Адем Глоджево
128 Румен Стефанов Велев Бяла
129 Владислав Веселинов Алексиев Бяла
130 Галя Иванова Келешева Бяла
131 Емилия Филипова Филипова Бяла
132 Руска Илиева Асенова Бяла
133 Мая Димитрова Маринова Бяла
134 Цонка Ганева Атанасова Бяла
135 Стефка Петрова Крумова Бяла
136 Сийка Златкова Кирчева Тетово
137 Елмира Елшанова Кадир Тетово
138 Рафил Шазиев Ахмедов Тетово
139 Ренета Ивайлова Радославова Тетово
140 Синан Сабатинов Ахмедов Тетово
141 Даринка Маринова Горчева Тетово
142 Радостина Иванова Иванова Тетово
143 Емил Челеби Юзата Тетово
144 Димитринка Тодорова Георгиева Николово
145 Михаил Стоянов Борисов Николово
146 Борислав Недков Маринов Николово
147 Иван Николаев Георгиев Николово
148 Йона Колева Василева Николово
149 Ивайло Пенев Пенчев Николово
150 Тихомир Йотов Петков Николово
151 Атанас Банчев Димитров Николово
152 Петя Иванчева Тодорова Дружба 3
153 Севин Исмаилова Рамаданова Дружба 3
154 Станислав Стоянов Георгиев Дружба 3
155 Цветанка Димитрова Ангелова Дружба 3
156 Ивайло Цанков Белчев Дружба 3
157 Даниел Маринов Златев Дружба 3
158 Денка Борисова Иванова Дружба 3
159 Антоанета Николаева Йорданова Дружба 3
160 Ина Димитрова Йорданова Дружба 4
161 Димитър Тодоров Димитров Борисова
162 Иван Димов Милев Борисова
163 Симеон Ангелов Димитров Борисова
164 Милка Радева Абрашева Борисова
165 Елена Димитрова Симеонова Борисова
166 Антоний Яворов Тодоров Борисова
167 Явор Маринов Минков Борисова
168 Петко Йорданов Стоянов Борисова
169 Анита Емилова Георгиева Попово
170 Юлиян Георгиев Йорданов Попово
171 Розалина Петрова Цонева Попово
172 Найден Христов Димитров Попово
173 Милена Стоева Василева Попово
174 Маринела Георгиева Стефанова Попово
175 Десислава Тодорова Пенева Попово
176 Тодорка Илиева Михалева Попово
177 Надежда Златева Лалова Попово
178 Севим Йорданова Раяадан Исперих
179 Серафимка Иванова Корунова Исперих
180 Виолета Кирилова Йосифова Исперих
181 Александър Пламенов Александров Исперих
182 Милен Красимиров Георгиев Исперих
183 Сейдегюл Али Ахмед Исперих
184 Христомир Атанасов Христов Исперих
185 Вежди Али Куйджуклу Исперих
186 Пламен Стоянов Иванов Родина
187 Пенко Недев Недев Родина
188 Светлана Илиева Веселинова Родина
189 Христо Тодоров Атанасов Родина
190 Венета Петкова Иванова Родина
191 Татяна Румянова Йорданова Родина
192 Искрен Великов Паунов Родина
193 Иван Колев Русев Родина
194 Виждан Юсеинова Кадирова 24 часа
195 Ива Миткова Миткова 24 часа
196 Катерина Великова Великова 24 часа
197 Захари Ангелов Михайлов 24 часа
198 Диана Иванова Димитрова 24 часа
199 Сибел Реджеб Джелил 24 часа
200 Станислав Росенов Дончев 24 часа

Честито на печелившите участници.
Наградите се раздават до 28.02.2019г. в магазина, в който е участвано за томболата. Както и крайната дата за използване на ваучерите по 50лв е 28.02.2019г.
За непотърсени награди след 28.02.2019г. фирма Пацони Маркет ЕООД не носи отговорност.